TG2520SMN 24.0000M-MCGNNM3
DigiKeys produktnummer
114-TG2520SMN24.0000M-MCGNNM3TR-ND - Remsa och spole (TR)
114-TG2520SMN24.0000M-MCGNNM3CT-ND - Remsbit (CT)
114-TG2520SMN24.0000M-MCGNNM3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG2520SMN 24.0000M-MCGNNM3
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 24.0000MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 2,8V-3,3V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±500 ppb
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
1,5mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Typ
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Utgång
Kapad sinusvåg
Basproduktens nummer
Spänning - källa
2,8V-3,3V