TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM3
DigiKeys produktnummer
114-TG2016SMN48.0000M-MCGNNM3TR-ND - Remsa och spole (TR)
114-TG2016SMN48.0000M-MCGNNM3CT-ND - Remsbit (CT)
114-TG2016SMN48.0000M-MCGNNM3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM3
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 48.0000MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 1,7V-3,63V 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TG2016SMN 48.0000M-MCGNNM3 Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±500 ppb
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
2mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Typ
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,029" (0,73mm)
Utgång
Kapad sinusvåg
Basproduktens nummer
Spänning - källa
1,7V-3,63V