TG2016SMN 26.0000M-ZCGNNA0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
26 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 1,7V-3,63V 4-SMD, utan ledning
TG2016SMN 26.0000M-ZCGNNA0
DigiKeys produktnummer
114-TG2016SMN26.0000M-ZCGNNA0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TG2016SMN 26.0000M-ZCGNNA0
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±500 ppb
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
1,5mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Typ
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,029" (0,73mm)
Utgång
Kapad sinusvåg
Basproduktens nummer
Spänning - källa
1,7V-3,63V