SG7050EEN 100.0000M-DJGAB
DigiKeys produktnummer
114-SG7050EEN100.0000M-DJGAB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG7050EEN 100.0000M-DJGAB
Beskrivning
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL S
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
60mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,067" (1,70mm)
Utgång
LVPECL
Ström - matning (inaktivera) (max)
25mA