SG5032VAN 78.125000M-KEGA3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
78.125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V-3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
SG5032VAN 78.125000M-KEGA3
DigiKeys produktnummer
114-SG5032VAN78.125000M-KEGA3TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG5032VAN 78.125000M-KEGA3
Beskrivning
XTAL OSC XO 78.125000MHZ LVDS SM
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
2,5V-3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
30mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
20mA