SG3225VAN 156.250000M-KEGA3
DigiKeys produktnummer
SER4357TR-ND - Remsa och spole (TR)
SER4357CT-ND - Remsbit (CT)
SER4357DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG3225VAN 156.250000M-KEGA3
Beskrivning
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V-3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
2,5V-3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±30ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
30mA
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
20mA