SG3225VAN 125.000000M-KEGA6 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 818
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 1 568
Datablad
I lager: 0
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V-3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
SG3225VAN 125.000000M-KEGA6
DigiKeys produktnummer
114-SG3225VAN125.000000M-KEGA6TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG3225VAN 125.000000M-KEGA6
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.000000MHZ
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±30ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
30mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (3,2x2,5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
20mA
Utgång
LVDS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
2,5V-3,3V