SG3225EEN 156.250000M-DDGA0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Abracon LLC
Abracon LLC
Raltron Electronics
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
SG3225EEN 156.250000M-DDGA0
DigiKeys produktnummer
114-SG3225EEN156.250000M-DDGA0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG3225EEN 156.250000M-DDGA0
Beskrivning
XTAL OSC XO 156.25 MHZ LVPECL SM
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
60mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (3,2x2,5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
25mA
Utgång
LVPECL
Basproduktens nummer
Spänning - källa
2,5V