SG3225EEN 156.250000M-CDGA3
DigiKeys produktnummer
114-SG3225EEN156.250000M-CDGA3TR-ND - Remsa och spole (TR)
114-SG3225EEN156.250000M-CDGA3CT-ND - Remsbit (CT)
114-SG3225EEN156.250000M-CDGA3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG3225EEN 156.250000M-CDGA3
Beskrivning
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL S
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SG3225EEN 156.250000M-CDGA3 Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
60mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)