SG-8101CE 50.1233M-TCHPA0
DigiKeys produktnummer
114-SG-8101CE50.1233M-TCHPA0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG-8101CE 50.1233M-TCHPA0
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.1233MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50.1233 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V-3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Serie
Ström - drift (max)
6,8mA (typ)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
3,5mA
Utgång
CMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
1,8V-3,3V