SG-8101CB 13.5130M-TBGPA0
DigiKeys produktnummer
114-SG-8101CB13.5130M-TBGPA0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG-8101CB 13.5130M-TBGPA0
Beskrivning
XTAL OSC XO 13.5130MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13.513 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V-3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±15ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
3mA (typ)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Typ
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
3,5mA
Utgång
CMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
1,8V-3,3V