SG-8018CG 52.4288M-TJHSA0
DigiKeys produktnummer
114-SG-8018CG52.4288M-TJHSA0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG-8018CG 52.4288M-TJHSA0
Beskrivning
XTAL OSC XO 52.4288MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
52.4288 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,62V-3,63V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SG-8018CG 52.4288M-TJHSA0 Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,62V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
8,1mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)