SG-8018CG 125.0000M-TJHPA3
DigiKeys produktnummer
114-SG-8018CG125.0000M-TJHPA3TR-ND - Remsa och spole (TR)
114-SG-8018CG125.0000M-TJHPA3CT-ND - Remsbit (CT)
114-SG-8018CG125.0000M-TJHPA3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG-8018CG 125.0000M-TJHPA3
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
125 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,8V-3,3V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Serie
Ström - drift (max)
6,8mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Typ
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Ström - matning (inaktivera) (max)
3,5mA
Utgång
CMOS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
1,8V-3,3V