SG-8018CB 25.7600M-TJHPA0
DigiKeys produktnummer
114-SG-8018CB25.7600M-TJHPA0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG-8018CB 25.7600M-TJHPA0
Beskrivning
XTAL OSC XO 25.7600MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25.76 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,62V-3,63V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SG-8018CB 25.7600M-TJHPA0 Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,62V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
8,1mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)
Utgång
CMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
3,5mA