SG-8018CA 66.0000M-TJHSA0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
66 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,62V-3,63V Aktivera/inaktivera 4-SMD, utan ledning
SG-8018CA 66.0000M-TJHSA0
DigiKeys produktnummer
SG-8018CA66.0000M-TJHSA0-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG-8018CA 66.0000M-TJHSA0
Beskrivning
XTAL OSC XO 66.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SG-8018CA 66.0000M-TJHSA0 Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,62V-3,63V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
8,1mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)
Utgång
CMOS
Ström - matning (inaktivera) (max)
3,5mA