SG-210STF 50.0000ML0
DigiKeys produktnummer
SER4326TR-ND - Remsa och spole (TR)
SER4326CT-ND - Remsbit (CT)
SER4326DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SG-210STF 50.0000ML0
Beskrivning
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V-3,6V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SG-210STF 50.0000ML0 Modeller
Kategori
Spänning - källa
1,6V-3,6V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
2,6mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)