MC-306 32.7680K-AG PURE SN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Datablad
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 7pF 35 kOhms 4-SOJ, 5,50mm avstånd
MC-306 32.7680K-AG PURE SN
DigiKeys produktnummer
114-MC-30632.7680K-AGPURESN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MC-306 32.7680K-AG PURE SN
Beskrivning
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
35 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
4-SOJ
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,315" x B 0,126" (8,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,100" (2,54mm)
Lastkapacitans
7pF