MC-306 32.7680K-A: PURE SN | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | MC-30632.7680K-A:PURESN-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | MC-306 32.7680K-A: PURE SN |
Beskrivning | CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 20 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 32.768 kHz ±20ppm Kristaller 12,5pF 35 kOhms 4-SOJ, 5,50mm avstånd |
EDA-/CAD-modeller | MC-306 32.7680K-A: PURE SN Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 35 kOhms |
Tillv. | Driftläge Grundton |
Serie | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Förpackning Bulk | Monteringstyp Ytmontering |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda |
Typ kHz kristall (justeringsgaffel) | Leverantörens enhetsförpackning 4-SOJ |
Frekvens 32.768 kHz | Storlek/dimension L 0,315" x B 0,126" (8,00 x 3,20mm) |
Frekvenstolerans ±20ppm | Höjd - monterad (max) 0,100" (2,54mm) |
Lastkapacitans 12,5pF |