FC3215AN 32.768K-C5NN60KC5
DigiKeys produktnummer
114-FC3215AN32.768K-C5NN60KC5TR-ND - Remsa och spole (TR)
114-FC3215AN32.768K-C5NN60KC5CT-ND - Remsbit (CT)
114-FC3215AN32.768K-C5NN60KC5DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FC3215AN 32.768K-C5NN60KC5
Beskrivning
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 12,5pF 2-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
12,5pF
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,059" (3,20 x 1,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)