FC1610BN 32.768K-C5NN70KC7 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 2 000
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 90
Datablad
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
FC1610BN 32 kHz Crystal from Epson PIO | DigiKey
FC1610BN 32.768K-C5NN70KC7
DigiKeys produktnummer
114-FC1610BN32.768K-C5NN70KC7TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FC1610BN 32.768K-C5NN70KC7
Beskrivning
CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Lastkapacitans
12,5pF