FC1610BN 32.768K-70NN70KCB
DigiKeys produktnummer
114-FC1610BN32.768K-70NN70KCB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FC1610BN 32.768K-70NN70KCB
Beskrivning
CRYSTAL 32.768KHZ 7PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 7pF 70 kOhms 2-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 kOhms
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (1,6x1)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Lastkapacitans
7pF