FC1610AN 32.7680K-60NN90KCX är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 6pF 90 kOhms 2-SMD, utan ledning
2 SMD
Timing Is Everywhere | Smart Home Automation
FC1610AN 32.7680K-60NN90KCX
DigiKeys produktnummer
114-FC1610AN32.7680K-60NN90KCXTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FC1610AN 32.7680K-60NN90KCX
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
90 kOhms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
kHz kristall (justeringsgaffel)
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD (1,65x1,05)
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
L 0,065" x B 0,041" (1,65 x 1,05mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Lastkapacitans
6pF