FA2016AN 24.0000MF10Z-AJ3 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
ECS Inc.
I lager: 110 809
Datablad
Bilden för FA2016AN 24.0000MF10Z-AJ3 är inte tillgänglig
FA2016AN 24.0000MF10Z-AJ3
DigiKeys produktnummer
FA2016AN24.0000MF10Z-AJ3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA2016AN 24.0000MF10Z-AJ3
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Artikelstatus
Föråldrad
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)