FA-238 25.0000MA30X-G3
DigiKeys produktnummer
114-FA-23825.0000MA30X-G3TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-238 25.0000MA30X-G3
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±20ppm Kristaller 20pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
20pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)