FA-238 24.0000MD30X-W0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
24 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-238 24.0000MD30X-W0
DigiKeys produktnummer
114-FA-23824.0000MD30X-W0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-238 24.0000MD30X-W0
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
24 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
12pF