FA-238 16.0000MA30X-AG5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Similar
Taitien
I lager: 0
Datablad
16 MHz ±20ppm Kristaller 7pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-238 16.0000MA30X-AG5
DigiKeys produktnummer
FA-23816.0000MA30X-AG5-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-238 16.0000MA30X-AG5
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 7PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FA-238 16.0000MA30X-AG5 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
7pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)