FA-20H 25.00M-J0NNJJG60RG0
DigiKeys produktnummer
114-FA-20H25.00M-J0NNJJG60RG0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-20H 25.00M-J0NNJJG60RG0
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±18ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)