FA-20H 24.0000MD30X-C5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
24 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-20H 24.0000MD30X-C5
DigiKeys produktnummer
114-FA-20H24.0000MD30X-C5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-20H 24.0000MD30X-C5
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)