FA-20H 16.0000MD30X-W0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Shenzhen SCTF Electronics
16 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-20H 16.0000MD30X-W0
DigiKeys produktnummer
114-FA-20H16.0000MD30X-W0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-20H 16.0000MD30X-W0
Beskrivning
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)