FA-128 32.00M-A0AAAAU50REB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Geyer Electronic America, Inc.
ECS Inc.
ECS Inc.
32 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-128 32.00M-A0AAAAU50REB
DigiKeys produktnummer
114-FA-12832.00M-A0AAAAU50REB-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-128 32.00M-A0AAAAU50REB
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Förpackning
Bulk
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
32 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
10pF