FA-128 25.00M-60AAAAU80RE3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
25 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-128 25.00M-60AAAAU80RE3
DigiKeys produktnummer
114-FA-12825.00M-60AAAAU80RE3TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-128 25.00M-60AAAAU80RE3
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
25 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
6pF