FA-128 24.0000MD30Z-E0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
24 MHz ±30ppm Kristaller 6pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-128 24.0000MD30Z-E0
DigiKeys produktnummer
114-FA-12824.0000MD30Z-E0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-128 24.0000MD30Z-E0
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)