FA-118T 52.0000ME12Z-AC5
DigiKeys produktnummer
114-FA-118T52.0000ME12Z-AC5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-118T 52.0000ME12Z-AC5
Beskrivning
CRYSTAL 52.0000MHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
52 MHz ±15ppm Kristaller 9pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
9pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
52 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±12ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±15ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)