FA-118T 37.4000MF10Y-W3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
37.4 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-118T 37.4000MF10Y-W3
DigiKeys produktnummer
SER4042TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-118T 37.4000MF10Y-W3
Beskrivning
CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FA-118T 37.4000MF10Y-W3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Frekvens
37.4 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)