FA-118T 27.1200MD50Z-K3
DigiKeys produktnummer
SER3754TR-ND - Remsa och spole (TR)
SER3754CT-ND - Remsbit (CT)
SER3754DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-118T 27.1200MD50Z-K3
Beskrivning
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27.12 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 200 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FA-118T 27.1200MD50Z-K3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
200 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
27.12 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)