FA-118T 26.00M-C0AAAANA5RE0
DigiKeys produktnummer
114-FA-118T26.00M-C0AAAANA5RE0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-118T 26.00M-C0AAAANA5RE0
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvens
26 MHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
12pF