FA-118T 26.0000MF12Z-AC3
DigiKeys produktnummer
SER3677TR-ND - Remsa och spole (TR)
SER3677CT-ND - Remsbit (CT)
SER3677DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-118T 26.0000MF12Z-AC3
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 9PF SMD
Detaljerad beskrivning
26 MHz ±10ppm Kristaller 9pF 200 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FA-118T 26.0000MF12Z-AC3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
9pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
200 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±12ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)