FA-118T 25.0000MF15Y-AJ0
DigiKeys produktnummer
FA-118T25.0000MF15Y-AJ0-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-118T 25.0000MF15Y-AJ0
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 200 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FA-118T 25.0000MF15Y-AJ0 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
200 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)