FA-118T 24.00M-C0AAAAU60RE0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
24 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-118T 24.00M-C0AAAAU60RE0
DigiKeys produktnummer
114-FA-118T24.00M-C0AAAAU60RE0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-118T 24.00M-C0AAAAU60RE0
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-75°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Typ
MHz kristall
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvens
24 MHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Basproduktens nummer
Lastkapacitans
12pF