EG-2121CA 125.0000M-PGPNL0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
EPSON
I lager: 264
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
125 MHz SO (SAW) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
EG-2121CA 125.0000M-PGPNL0
DigiKeys produktnummer
EG-2121CA125.0000M-PGPNL0-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EG-2121CA 125.0000M-PGPNL0
Beskrivning
XTAL OSC SO 125.0000MHZ LVPECL S
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Ström - drift (max)
80mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)
Utgång
LVPECL
Ström - matning (inaktivera) (max)
20mA