EG-2121CA 125.0000M-LHPNL0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 77
Datablad
Parametrisk ekvivalent
EPSON
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
125 MHz SO (SAW) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
EG-2121CA 125.0000M-LHPNL0
DigiKeys produktnummer
114-EG-2121CA125.0000M-LHPNL0TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EG-2121CA 125.0000M-LHPNL0
Beskrivning
XTAL OSC SO 125.000000MHZ SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Ström - drift (max)
30mA
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)
Utgång
LVDS
Ström - matning (inaktivera) (max)
20mA