C-002RX 32.7680K-E:PBFREE har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
ECS Inc.
I lager: 3 978
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 2 345
Datablad
32.768 kHz ±20ppm Kristaller 6pF 30 kOhms Cylindrisk kapsling, radial
C-002RX 32.7680K-E:PBFREE
DigiKeys produktnummer
SER3205-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C-002RX 32.7680K-E:PBFREE
Beskrivning
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF TH
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C-002RX 32.7680K-E:PBFREE Modeller
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 kOhms
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-10°C-60°C
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Genomgående hål
Frekvens
32.768 kHz
Storlek/dimension
Diam. 0,079" x L 0,236" (2,00 x 6,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)