B43641A9337M050 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Rubycon
Parametrisk ekvivalent
Rubycon
I lager: 24
Datablad
I lager: 0
Nichicon
I lager: 184
330 µF 400 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapsling - snäppfäste 280mOhm vid 100 Hz 2000tim vid 105°C
B43641A9337M050
DigiKeys produktnummer
495-B43641A9337M050-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B43641A9337M050
Beskrivning
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP TH
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
B43641A9337M050 Modeller
Arbetstemperatur
-25°C-105°C
Bulk
Rippelström @ låg frekvens
1.65 A @ 100 Hz
Artikelstatus
Aktiv
Impedans
410 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
0,866" diam. (22,00mm)
Spänning - märkt
400 V
Höjd - monterad (max)
1,850" (47,00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
280mOhm vid 100 Hz
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C