630W21W1340-4NC
DigiKeys produktnummer
151-630W21W1340-4NC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630W21W1340-4NC
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630W21W1340-4NC Modeller
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Strömklassning (Ampere)
5A, 40A
Egenskaper
Monteringsstöd, avskärmad
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C