630W21W1340-1N3
DigiKeys produktnummer
151-630W21W1340-1N3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630W21W1340-1N3
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 21POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630W21W1340-1N3 Modeller
Kontaktyta, tjocklek
15,0µin (0,38µm)
Strömklassning (Ampere)
5A, 10A
Egenskaper
Kortlås, monteringsfästen, skärmad
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C