630W13W3240-4NC
DigiKeys produktnummer
151-630W13W3240-4NC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630W13W3240-4NC
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 13POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
13 (10 + 3 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
630W13W3240-4NC Modeller
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A, 40A
Spänningsvärde
125V
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Arbetstemperatur
-55°C-125°C