630-M37-240-LN6
DigiKeys produktnummer
151-630-M37-240-LN6-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-M37-240-LN6
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630-M37-240-LN6 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Färg
Blue
Arbetstemperatur
-55°C-125°C