630-M37-240-GT5
DigiKeys produktnummer
151-630-M37-240-GT5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-M37-240-GT5
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630-M37-240-GT5 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Färg
Grön
Arbetstemperatur
-55°C-125°C