630-43W2650-1N4
DigiKeys produktnummer
151-630-43W2650-1N4-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-43W2650-1N4
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 43POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
630-43W2650-1N4 Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A, 10A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C