630-36W4240-5N3
DigiKeys produktnummer
151-630-36W4240-5N3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
630-36W4240-5N3
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
36 (32 + 4 koax) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
630-36W4240-5N3 Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Dornavstånd
0,370" (9,40mm)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
125V
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D) - 36W4
Kontakttyp
Koax och signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C